Vyhledávání

Vyhledávání

Omezení v úseku Vinec - Krnsko

Greenway Jizera, informace o prováděných zemních pracích v trase GW Jizera

Omezení na trase cyklotrasy GW Jizera na Mladoboleslavsku mezi obcemi Vinec a Krnsko z důvodu výstavby kanalizačního přivaděče.  

Společnost Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. zahájila ve spolupráci se stavební společností VCES stavební práce na výstavbě kanalizačního tlakového přivaděče, který bude odvádět odpadní vody z obcí Horky nad Jizerou, Brodce, Hrušov, Písková Lhota a Vinec odpadní vody k vyčištění na čistírnu odpadních vod v Mladé Boleslavi.

Trasa přivaděče vede v trase cyklotrasy Greenway Jizera. V roce 2020 budou probíhat zemní práce v úseku mezi obcemi Vinec a Krnsko (viz mapka v příloze). V roce 2021 proběhnou práce v úseku Krnsko – Brodce. V některých úsecích bude možné stavební prostor objet bez komplikací, ale jsou zde úzká místa, kde objetí nebude vůbec možné nebo velmi obtížné. Jménem investora a stavební firmy žádáme uživatele této cyklotrasy o zvýšenou opatrnost při používání trasy nebo o její objetí. V místě stavby bude instalováno označení stavby, výkopy budou označené a zabezpečené. Obce Vinec a Krnsko jsou o stavbě informovány.

Pro případ objetí dočasně neprůjezdného úseku doporučujeme náhradní trasu po souběžné silnici č. II/610 po levém břehu Jizery.

Vytvořeno 19.5.2020 14:53:37 | přečteno 1062x | Ing. Jiří Lukeš
 
Liberecký krajStředočeský krajČeský rájGeopark Český rájNadace partnerstvíČesko jede
 
load