Vyhledávání

Vyhledávání

Kanoe, rafty, koloběžky LODEKOZA.CZ

mailMalá Skála

Malá Skála, 468 22

GSM:+420 737 501 491
E-mail:lodekoza@centrum.cz
Web:www.lodekoza.cz
Půjčovna lodí a koloběžek na Malé Skále.

Půjčovna lodí

Zavedená půjčovna lodí sídlící na Malé Skále. Půjčují kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působí na středním toku Jizery – tedy mezi Podspálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charakter mírně tekoucí řeky, vhodné pro pohodové splutí s rodinou či přáteli. Pokud je dostatek vody, naše lodě můžete také využít třeba i na Kamenici.

Ve flotile půjčovny lodí najdete plastové kanoe Samba. Jedná se o stabilní, rychlé, a zároveň obratné lodě.  Ani začátečníci se nemusí obávat nechtěného koupání, protože loď výborně drží rovnováhu a díky speciální konstrukci ji nelze potopit. Dále vlastníme symetrické rafty Denali, které se hodí jak pro pohodlný výlet s rodinou, tak i pro dobrodružství na divoké řece. Patrioty jistě potěší fakt, že lodě i rafty jsou české výroby.

Zprostředkování všech volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi, školy a skupiny lidí, kteří mají zájem prožít aktivní dovolenou v Českém ráji. Možnost ubytování a stravování ve zdejší restauraci Ostrov, nebo u Zrcadlové kozy.

Půjčovna koloběžek

Půjčovna Koloběžky Koza je jedním z předních poskytovatelů outdoorových služeb v Českém ráji. V nabídce naleznete kvalitní české koloběžky Kostka, které Vám pomůžou užít si v regionu skutečně nezapomenutelné chvíle volna.  Splujte nejhezčí úsek Jizery z Malé Skály k Zrcadlové koze/ Dolánek a zpět se vrátíte na koloběžkách po nové cyklostezce. Koloběžky Vám půjčí na několika místech Českého ráje.

Princip je jednoduchý: z Malé Skály do Dolánek na lodi, zpátky na koloběžce. Kombinace lodí a koloběžek je výborná zábava pro celou rodinu.

 
Liberecký krajStředočeský krajČeský rájGeopark Český rájNadace partnerstvíČesko jede
 
load