Vyhledávání

Vyhledávání

Rafting Jizera Líšný

mailLíšný

Líšný, Líšný, 468 22

GSM:+420 605 532 085
E-mail:milan.masak@email.cz
Web:www.rafty-jizera.cz
Specializovaná půjčovna raftových člunů na Jizeře se sídlem v Líšném nad Malou Skálou.

Ahoj Vám všem, kteří máte rádi vodu nebo jednoduše chcete zkusit něco nového. Pokud máte smysl pro lehké dobrodružství a alespoň trochu "vlhkou" povahu, pak jste na správném místě! Raftíky na Jizeře se nám prohánějí již od roku 1995 a kromě půjčování raftů pro individuální zájemce je naši hlavní aktivitou nabídka organizovaného splouvání Jizery s instruktory pro skupiny dětí, mládeže, různých zájmových spolků, sportovních klubů až po firemní teambuilding.

Naše hlavní a vlastní rafťácká loděnice se nalézá v Líšném u náhonu, který vytéká z vodní elektrárny na levém břehu. Pěšinou na levém břehu náhonu od občerstvení Galerka Líšný, kolem vodácké ubytovny se po 60 metrech dostanete k nám (kolem čistírny odpadních vod). Parkování je možné zdarma u občerstvení Galerka Líšný. Vlaková stanice je pouze 5 minut od nás.

Líšný je obec ležící 1,5 km nad Malou Skálou s výhodnou polohou pro vyplutí. Velkým plusem Líšného je, že odsud plujete o 1,5 km delší trasu než při vyplutí z Malé Skály. Je tu větší klid, který nepřipomíná Václavák. :)


 
Liberecký krajStředočeský krajČeský rájGeopark Český rájNadace partnerstvíČesko jede
 
load