Vyhledávání

Vyhledávání

Hotel Zámek Svijany

Vybavení ubytování

Cyklisté vítáni: ANO Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: bezbariérový přístup Vybavení: kreditní karty akceptovány Vybavení: trezor Vybavení: výtah Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 43
Přistýlky: 11
Celkový počet pokojů: 17
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 7
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 2
Počet apartmá: 2

Kde jinde byste našli lepší ubytování, než na zámku? Vyzkoušejte nový hotel na zámku ve Svijanech. Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje. Je vzdálen cca 50 minut autem od Prahy a 20 minut autem od Liberce nedaleko sjezdu z dálnice D10. Svou polohou je tak skvělým výchozím bodem pro návštěvu Českého ráje. Nechte se unést kouzlem zámku, který je ideálním místem nejen pro romantické chvíle ve dvou, ale i pro společně strávený čas rodin s dětmi.

Hotel Zámek Svijany nabízí ubytování v celkem 17 zámeckých pokojích s kapacitou 43 lůžek. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné i výtahem. Součástí zámeckého komplexu je i Pivovarská restaurace , kde si hosté mohou vychutnat Svijanské pivo a tradiční českou kuchyní. K odpočinku je možno využít zámeckou zahradu, která je pro každého útěkem od reality. Na zámku je otevřena stálá expozice archeologie, historie zámku a jeho okolí, historie pivovarnictví a lazebnictví, podzemí a mnohem více.

Pro hosty hotelu je k dispozici parkování přímo u hotelu a kolárna zdarma.

 
Liberecký krajStředočeský krajČeský rájGeopark Český rájNadace partnerstvíČesko jede
 
load