Vyhledávání

Vyhledávání

Kostičková burza

V neděli 19. července se v rámci otevírací doby Sboru českých bratří koná Kostičková burza. K zakoupení na místě budou servisní balíčky s novými díly stavebnic Seva, Cheva i Lego za atraktivní ceny. Autor výstavy a patron projektu Svět kostiček® provede návštěvníky výstavy s komentovanou prohlídkou ve 13:00 a 16:00 hodin.

Ve Sboru českých bratří v Mladé Boleslavi se otevřel Kostičkofest, expozičně - herní výstava od projektu Svět kostiček®, rozkládající se na ploše větší než 500 m2.

V expozicích se prezentuje část největší soukromé sbírky Lego® Technic® s modely továrních setů, alternativ a světové převzaté tvorby. Představí se také modely hradů a zámků od českého výrobce GECCO. Návštěvníci mohou načerpat inspiraci také v expozicích ateliérové tvorby projektu Svět kostiček®. Z české stavebnice CHEVA jsou vystaveny modely domů české lidové architektury od roubenek až po moderní pasivní budovy. A z české stavebnice SEVA je nově zařazen i pilotní projekt "SEVA MOVIE", inspirován postavami ze světové i české filmové a pohádkové tvorby.

Součástí výstavy je i prostorná dětská herna, která ve třech stanovištích nabízí celkem osm různých druhů stavebnic a ve čtvrtém stanovišti také tradiční cvrnkací fotbal. Na pokladně lze nakoupit nové stavebnice.

Výstavu lze navštívit až do 13. září 2020.


 
Liberecký krajStředočeský krajČeský rájGeopark Český rájNadace partnerstvíČesko jede
 
load