Vyhledávání

Vyhledávání

Další on-line koncerty z Domu kultury v Mladé Boleslavi

Užijte si koncert své oblíbené kapely doma v posteli, v autě nebo na zahradě s přáteli. Stačí mobil, tablet, počítač, nebo chytrá televize a kliknutí na odkaz.

Každý koncert, který pořádá Scéna2020.cz se skutečně děje, pouze bez fanoušků pod pódiem. Každý se na něj může podívat prostřednictvím obrazovky u svých telefonů, tabletů, počítačů nebo skutečné televizní obrazovky díky IPTV První boleslavská. Ve velkém sále Domu kultury, který se proměnil v televizní studio. Jako na každém jiném koncertě tam jsou osvětlovači, zvukaři a místo návštěvníků v sále kameramani. Jejich záběry jsou živě stříhány ve videopultu a v přímém přenosu sdíleny mezi fanoušky. Stream se aktuálně vysílá přes Youtube kanál, Facebook a v Mladé Boleslavi také přes IPTV Prvníboleslavská. Vybrané koncerty budou živě odvysílány také prostřednictvím MALL TV.

Připraveny jsou tyto koncerty:

23. 3. od 18.00 Jaroslav Svěcený

27. 3. od 18.00 Lady Praga

28. 3. od 18.00 Dolls in the Factory

4. 4. od 12.00 Fryyfest stream

18. 4. od 18.00 Ty krávoSbírka Hrajeme pro život
Můžete přispívat také libovolnou částkou, která bude rozdělena pro potřebné. Každá kapela si při plánování svého on-line koncertu nás vybere, na který konkrétní projekt bude vybraná částka poslána. Kolik peněz pošlete je jen na Vás. Přispět můžete pomocí QR kódu, který se během koncertu zobrazuje na vaší obrazovce. Většinu charitativních koncertů, které se odehrávají on-line na velkém sále Domu kultury v Mladé Boleslavi najdete na www.donio.cz.


 
Liberecký krajStředočeský krajČeský rájGeopark Český rájNadace partnerstvíČesko jede
 
load