Vyhledávání

Vyhledávání

mailTurnov

Husova 559, Turnov, 511 01

GSM:+420 737 374 500
E-mail:vyletvraji@seznam.cz
Web:www.vyletvraji.cz
Zajišťuje školní výlety, půjčení raftů, lodí a koloběžek a firemní akce.

Agentura Výlet v ráji nabízí nadstandardní zážitky při zachování maximální bezpečnosti. Aktivity jsou určeny především pro širokou veřejnost. Dlouholeté zkušenosti v cestovním ruchu Vám pomohou objevit kouzlo místa příslovečně zvaného Český ráj

Půjčovna lodí


Pojeďte na krásné řece v srdci Českého ráje a užijte si nevšední zábavu při sjíždění řeky Jizery na raftech. Splutí je vhodné pro rodiny, skupiny, školy, firmy.
Nástupní místa: Spálov, Železný brod, Líšný, Málá skála. Výstupní místa: Zrcadlová koza, Dolánky, "autobusák" Turnov, Přepeře.
V případě zájmu dodají instruktora mluvícího česky, anglicky nebo německy. Sjíždění je určeno pro děti i dospělé. Trasu na Jizeře a čas vyplutí i příjezdu do cíle si zvolíte sami. Lodě Vám zapůjčí i na jinou řeku. Vícedenní půjčení je finančně zvýhodněno. Lodě vám přivezou a odvezou.

Půjčovna raftů a koloběžek - Okružní jízda KOLOBĚŽKY A RAFTY.


Velmi oblíbenou trasou se stala okružní jízda z Turnov- Dolánky, kde si půjčíte koloběžky a dostanete instruktáž. Odjezd na Malou skálu po Greenway Jizera (cca 7,5 km/cca 1 hod.). Předání koloběžek na sluveném místě, pauza na občerstvení a na smluvený čas přesun na smluvené nástupní místo k připraveným raftům, instruktáž a vyplutí zpět, směr Dolánky. Tato vyjížďka krásnou přírodou se Vám bude jistě líbit:-). Tento výlet se dá samozřejmě otočit a to, že pojedete z Malé skály na lodích a zpět se vrátíte na koloběžkách.

Firemní akce

Pro firmy, podnikatele i jejich zaměstnance nabízí sportovní, relaxační, adrenalinové, teambuildingové, individuální i teamové aktivity v Českém ráji. Firemní akce tvoří na míru po dohodě se zadavatelem. Český ráj skýtá mnoho možností pro outdoorové a indoorové aktivity, které Vám pomohou se uvolnit, zabavit či prověřit zdatnost a schopnost teamové práce. Aktivity přizpůsobí na přání zákazníka.


 
Liberecký krajStředočeský krajČeský rájGeopark Český rájNadace partnerstvíČesko jede
 
load