Vyhledávání

Vyhledávání

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: možnost vaření Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: konferenční služby Doplňkové služby: směnárna

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 350 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 70
Celkový počet pokojů: 7

mailMalá Skála

Malá Skála 54, 468 22

GSM:+420 605 298 596
E-mail:info@penzionneco.cz
Web:www.penzionneco.cz
Penzion Neco nabízí příjemné ubytování rodinám s dětmi v apartmánech s kuchyňkou, nebo v pokojích se společným zázemím. Nachází se v centru obce Malá Skála, v malebném údolí řeky Jizery, v regionu Český ráj.


Penzion Neco - ubytování:

Penzion nabízí dva typy ubytování.

V prvním patře je celkem 6 apartmánů různých velikostí (3 - 8 lůžek) s celkovou kapacitou 30 lůžek. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, televizi a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí. Tři z apartmánů mají navíc balkon nebo terasu.

V přízemí najdete 3 - 8 lůžkové turistické pokoje s celkovou kapacitou 40 lůžek. Pokoje jsou jednoduše a účelně zařízeny, mají společné sprchy a WC. K dispozici pro hosty této části penzionu je malá vybavená kuchyňka (nádobí, vařič, lednice) a posezení.

Penzion Neco - další služby:

Hosté penzionu mají k dispozici velkou společenskou místnost (jídelnu) až pro 40 osob, bar (prodej nealkoholických nápojů, piva,vína, sladkostí, oříšků apod.), Wi-Fi, v klubovně stolní fotbálek a elektronické šipky, lezeckou stěnu, venkovní posezení na terase (možnost grilování nebo opékání buřtů, uhlí a dřevo zdarma k dispozici), dětské hřiště s houpačkami. Děti se zabaví i uvnitř penzionu, ve společenské místnosti je pro ty nejmenší uschováno nemalé množství hraček, pro větší společenské hry a karty. Parkování aut je možné na vyhrazeném parkovišti před penzionem.

Penzion Neco - stravování:

Bohatá bufetová snídaně je v ceně ubytování, polopenze je možná pro skupiny od 10 osob. 

Penzion Neco - aktivity:

Mezi další služby penzionu patří: příprava a realizace sportovních programů pro rodiny s dětmi i pro skupiny (skalní lezení, pěší a cyklistické výlety s průvodcem, kanoistika, lukostřelba, ... ), půjčovna a úschovna horských kol, zajištění dopravy minibusem nebo osobním vozem, pronájem společenské místnosti na pořádání oslav, večírků apod., zajištění cateringových služeb, zajištění pronájmu multifunkční haly a atletického stadionu.

V penzionu je k dispozici 30 kvalitních horských kol značky 4EVER s odpruženou vidlicí, 3 dětská kola a dětské sedačky. Ke každému kolu je v ceně půjčovného přilba, mapa s doporučenými trasami a zámek na kolo. 

Provozovatel:
Discovery Tours s.r.o.
150 00 Praha 5, Ostrovského 36B
IČO: 26171198, DIČ CZ26171198
telefon: +420 732 566 693

 
Liberecký krajStředočeský krajČeský rájGeopark Český rájNadace partnerstvíČesko jede
 
load