Služby

Řeka Jizera svým tokem tvoří spojnici atraktivní regiony Jizerských hor, Krkonoš, Českého ráje a Polabí. Vedle pestré nabídky turistických a přírodních atraktivit přináší širokou nabídku služeb pro turisty a návštěvníky koridoru Greenway Jizera.

Nejvyhledávanější službou pro vícedenní návštěvníky a dálkové cykloturisty je nabídka ubytování všech kategorií, včetně zařízení Cyklisté vítáni, od tábořišť a kempů, až po čtyřhvězdičkové hotely či ubytování s kapacitou pro autobus. Pro jednodenní výletníky je naopak pro jejich návštěvu důležitý široký a pestrý výběr stravovacích zařízení, od občerstvení až po restaurace s regionálními specialitami.

Pro cyklisty je připravena nabídka půjčoven kol a cykloservisů, přestože většina přijíždí se svými bicykly. Naopak vodáci v převážné míře spoléhají na nabídku půjčoven lodí a souvisejícího vybavení.

Všechny skupiny návštěvníků a turistů pak využijí služby informačních center, počínaje nezbytnými turistickými informacemi a konče například prodejem map či regionálních produktů. Při plánování své návštěvy a čerpání informací jistě využijete možnost stažení vydaných informačních a propagačních materiálů v elektronické podobě (formát PDF).